Відтепер конденсаційна техніка Viessmann стає доступнішою! Новий котел Vitodens 050-W типу BPJC пропонує високу якість та надійність конденсаційного обладнання за привабливою ціною. Котел поставляється, як комбінований прилад із вбудованим проточним водонагрівачем, номінальною потужністю 6,5-24,0 кВт.

Придбати можно перейшовши за посилпнням:

http://ttservice.com.ua/produktsiya/gazovye-kondensatsionnye-kotly/kotly-serii-vitodens-100-w/viessmann-vitodens-050-w-24-kvt-bpjc035

Vitodens 050-W відрізняється низьким рівнем шуму при експлуатації. Зручний доступ до його компонентів для технічного і сервісного обслуговування здійснюється з фронтальної частини приладу.

Vitodens 050-W висотою всього 707 мм є найменшим представником у своєму класі, тому ідеально підходить як для використання в новій системі опалення так і для заміни застарілих котлів у багатоповерхових будинках – до 5 котлів, установлених на різних поверхах. При цьому можна підключати їх в одну систему відведення димових газів.

Коефіцієнт корисної дії котла складає 108%, що досягяється за рахунок використання високоякісних складових частин. Теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі у комбінації з циліндричним пальником забезпечують максимальну ефективність використання енергоресурсів, що забезпечить Вам суттєву економію палива. Крім того дбайливе ставлення до навколишнього середовища забезпечується за рахунок утворення меншої кількісті викидів СО2 та NOx в атмосферу при спалюванні газу.

Відмінністю від котлів 100-ї серії є конструкція та функціональні можливості контролеру – він обладнаний базовими можливостями, яких достатньо для комфортного регулювання опалення та ГВП. Цифровий дисплей відображає поточний стан роботи та температуру котла, а інтуітивні кпопки дозволять будь-кому розібратися в процесі керування котлом. Як опція, до котла підключаються кімнатні термостати Vitotrol 100 – через кабель або радіозв’язок.

Доступні наступні можливості управління Vitodens 050-W BPJC: налаштування температури котлової води; погодозалежне регулювання за допомогою датчика зовнішньої температури (поставляється, як опція); налаштування необхідної температури в контурі гарячого водопостачання; у поєднання з кімнатним термостатом Vitotrol 100 Open Therm можливо здійснювати налаштування тижневої програми опалення та ГВП; контроль захисту від замерзання; відключення насосів опалювальних контурів та пальника в залежності від теплового навантаження; інтегрована система діагностики; захист насосу та перемикаючого клапану від заклинювання.

Даний котел поставляється окремо, так і в складі пакетної пропозиції BPJC035, котра включає в себе котел Vitodens 050-W BPJC 24 кВт, коліно 87 градусів (60/100), прохід крізь зовнішню стіну (60/100).

Отже, скористайтеся основними перевагами конденсаційного газового котла Vitodens 050-W:

- Приваблива ціна!

- Високий ККД котла до 108 %.

- Енергоощадливий ефективний насос.

- Високий клас енергоефективності, як в режимі опалення, так і в режимі приготування гарячого водопостачання

- Діапазон модуляції 1:4.

- Легка експлуатація.

- Покращений доступ до основних частин котла, наприклад, пластинчатого теплообміннику.

Ідеальне рішення для встановлення в житлових приміщеннях за рахунок низького рівня шуму та невеликих габаритних розмірів.